2014 Barbie Fashionistas (BCN36-CFG14)
Edition/Label:
Collection:
Theme: Fashion
Release Date: 2014
Approximate Size: Height: 14" x Length: 4" x Width: 3"
Select Box
-70%
Product image 1
Product image 2
Description
Edition/Label:
Collection:
Theme: Fashion
Release Date: 2014